Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Hřebec American Quarter Horse

CIMG1468m.JPG
CIMG1888mo.JPG
DSCF2489.JPG
CIMG1880mo.JPG
Naše chovatelská stanice je registrovaná pod názvem PRETTY HONEY, věnujeme se chovu pejsků plemene WEST HIGHLAND WHITE TERIER, všechna naše štěňátka získávají průkaz původu.

6. května 2011 se nám narodila další krásná zdravá štěňátka, dva pejsci a dvě fenečky. K odběru budou přímo na prázdniny, od 1. července 2011.

Vzhledem k tomu, že štěňátka z předchozího vrhu byla velmi pěkná a šikovná, rozhodli jsme se znovu pro stejné spojení, tatínkem je tedy opět úspěšný Owivath White Oleander. Kromě toto, že je šampionem několika států a má dlouhou řadu výstavních ocenění, je to také mimořádně milý pejsek s úžasnou povahou. Více informací o Ovíčkovi najdete na www.krasnysen.com.

K odchovu štěňátek přistupujeme velmi zodpovědně a s velkou láskou. Jejich maminka i štěňátka, když jsou již větší, dostávají to nejkvalitnější krmivo. Jsou pravidelně odčervovaná a při odchodu k novým jaitelům očkovaná a čipovaná. Velký důraz klademe na čistotu prostředí a štěňátka již od mala učíme pravidelnému režimu a základním návykům. Na spaní a odpočinek mají k dispozici prostorný pelíšek s výběhem, v době her mohou využívat celý byt a za pěkného počasí zahradu. Štěňátkům věnujeme celodenní péči a láskyplnou pozornost. První měsíce života jsou velmi důležité pro zdravý rozvoj osobnosti pejsků, proto věříme, že z našich štěňátek vyrostou skvělí kamarádi, kteří přinesou svým majitelům spoustu radosti.

Ke každému štěňátku dostane nový majitel:

- očkovací průkaz
- průkaz původu
- kupní smlouvu
- granulky
- knížku Westík - Jak na to
- instrukce, jak pečovat o štěňátko
- oblíbenou hračku štěňátka

Vrh A:
Pejsek: Amadeus
Fenečky: Aimee, Angee, Athena

Vrh B:
Pejsci: Bastien, Beethoven
Fenečky: Bailey, Berenika
Tesi

Tesi

Štěňátka 2011

Štěňátka 2011

Štěňátka 2011

Štěňátka 2011

Štěňátka 2011

Štěňátka 2011

Koně plemene American Quarter Horse vynikají především svou klidnou a mírnou povahou, chutí spoupracovat a ochotou vyhovět. Zároveň však mají v genech rychlost a obratnost. To vše formuje z těchto koní jak ideální sportovce s využitím v různých disciplínách, tak skvělé kamarády do rodiny, na vyjížďky a pro volný čas
IMGP3854w.JPG
Přátelský, sebevědomý, odvážný, rozpustilý a učenlivý - to vše jsou charakteristické vlastnosti westíka, pro které je tak oblíbený. Je ideálním kamarádem do rodiny, pro děti i dospělé. Miluje hry, pohyb venku a jeho velkou výhodou jistě je, že nelíná. Jeho neustále dobrá nálada Vás spolehlivě vytáhne z jakéhokoliv splínu.
IMGP7032m.JPG
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one