Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Hřebec American Quarter Horse

IMGP7317m.JPG
Sany je naše sluníčko. Však se taky správně jmenuje Sunny. Je to krásný velký pes s neuvěřitelně dobráckou povahou a zajímavým původem. Její maminka je nádherný irský setr a tatínek "rychlý soused" - kříženec černého německého ovčáka a dalmatina. Z každého plemene si vzala to nejlepší, tak je velmi snadno cvičitelná, poslouchá snad jen na myšlenku, je stále hravá jako štěně a na dlouhých procházkách, které velmi miluje, jí neunikne jediný závan divoké zvěře.
Koně plemene American Quarter Horse vynikají především svou klidnou a mírnou povahou, chutí spoupracovat a ochotou vyhovět. Zároveň však mají v genech rychlost a obratnost. To vše formuje z těchto koní jak ideální sportovce s využitím v různých disciplínách, tak skvělé kamarády do rodiny, na vyjížďky a pro volný čas
IMGP3854w.JPG
Přátelský, sebevědomý, odvážný, rozpustilý a učenlivý - to vše jsou charakteristické vlastnosti westíka, pro které je tak oblíbený. Je ideálním kamarádem do rodiny, pro děti i dospělé. Miluje hry, pohyb venku a jeho velkou výhodou jistě je, že nelíná. Jeho neustále dobrá nálada Vás spolehlivě vytáhne z jakéhokoliv splínu.
IMGP7032m.JPG
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one