Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Hřebec American Quarter Horse

Hlavní stránka

Vítejte na našich webových stránkách
věnovaných úžasným koním plemene QUARTER HORSE, které s láskou chováme, jezdíme, terénujeme, hrajeme se si nimi a pečujeme o ně. A protože ke koním neodmyslitelně patří také psi, tak i pejskům, ať už čistokrevným plemene WEST HIGHLAND WHITE TERIER nebo našemu oříškovi, kteří nám svými kousky zpestřují každodenní život.  Budeme rádi, když si naše stránky prohlédnete a když se i na Vás přenese kousek radosti, které naši čtyřnozí kamarádi přináší nám.

 

P1060120m.JPG
Koně plemene American Quarter Horse vynikají především svou klidnou a mírnou povahou, chutí spoupracovat a ochotou vyhovět. Zároveň však mají v genech rychlost a obratnost. To vše formuje z těchto koní jak ideální sportovce s využitím v různých disciplínách, tak skvělé kamarády do rodiny, na vyjížďky a pro volný čas
IMGP3854w.JPG
Přátelský, sebevědomý, odvážný, rozpustilý a učenlivý - to vše jsou charakteristické vlastnosti westíka, pro které je tak oblíbený. Je ideálním kamarádem do rodiny, pro děti i dospělé. Miluje hry, pohyb venku a jeho velkou výhodou jistě je, že nelíná. Jeho neustále dobrá nálada Vás spolehlivě vytáhne z jakéhokoliv splínu.
IMGP7032m.JPG
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one